Loading Events

« All Events

Managing Generations 2022

8 septembra 2022 - 9 septembra 2022

Pozývame Vás na 2. medzinárodnú vedeckú konferenciu „Managing Generations“, ktorá sa bude konať v nadväznosti na úspešnú vedeckú konferenciu z roku 2019 so zameraním na problematiku zamestnateľnosti v Industry 4.0, s cieľom podporiť odbornú diskusiu o diverzite zamestnancov a využití jej potenciálu v pracovnom prostredí, príležitostiach a výzvach.

2. medzinárodnú vedeckú konferenciu organizujeme v rámci riešenia výskumnej úlohy „Identifikácia priorít udržateľného riadenia ľudských zdrojov s ohľadom na znevýhodnených zamestnancov v kontexte Industry 4.0“. Konferencia „Managing Generations“ sa uskutoční v dňoch 8. – 9. septembra 2022 v priestoroch Materiálovotechnologickej fakulty STU v Bratislave so sídlom v Trnave. Termín zaslania prihlášky je do 15. augusta 2022.

Uvítame príspevky z oblasti Industry 4.0, o požadovaných kompetenciách, znevýhodnených zamestnancoch a súvisiacich témach. Tiež sú vítaní aj účastníci bez aktívneho publikovania, ktorí sa zaujímajú o prezentované oblasti.

Príspevky Vás prosíme zaslať na e-mail mgkonfer@mtf.stuba.sk do 1. septembra 2022 a následne budú zaslané na double blind peer review. Vybrané príspevky z konferencie (v anglickom jazyku) budú publikované vo vedeckom časopise Vedecké práce MTF STU v Trnave (www.researchpapers.mtf.stuba.sk/?page_id=30), ktorý je indexovaný v databázach EBSCO, Publons, EconBiz a 35 ďalších. Informácie pre účastníkov a záväznú prihlášku posielame v prílohách.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom konferencie nás môžete kontaktovať na: mgkonfer@mtf.stuba.sk.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Organizer

Materiálovotechnologická fakulta STU v Bratislave
Email:
mgkonfer@mtf.stuba.sk
Website:
mtf.stuba.sk

Venue

Materiálovotechnologická fakulta STU v Bratislave
Jána Bottu 2744/24
Trnava, 91724 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone:
033/5511032
Website:
mtf.stuba.sk
{title}