Loading Events

« Kalendár udalostí

  • This event has passed.

EMO Hannover 2023

18 septembra 2023 | 9:00 - 23 septembra 2023 | 18:00

EMO Hannover 2023

Veľtrh EMO Hannover sa zameriava na obrábacie a tvárniace stroje, výrobné systémy, presné nástroje, meracie systémy, automatizovaný tok materiálu, výpočtovú techniku, priemyselnú elektroniku a príslušenstvo. Vystavovanie týchto technických zariadení sa deje v súlade s najnovšími poznatkami vedy vo viacerých odvetviach.

Veľtrhy EMO patria k najvýznamnejším medzinárodným miestom, kde sa stretávajú odborníci z priemyslu. Heslom tohtoročného veľtrhu je „InovateManufacturing“, keď sa majú predstaviť najnovšie trendy v oblasti výrobných technológií, najnovšie stratégie vývoja v oblasti riadenia a organizácie v moderných výrob.

Na veľtrhu EMO Hannover je to teda téma FutureInsights (výhľadov do budúcnosti). V rámci tohto hlavného hesla sa budú riešiť problémy v oblasti Future of Business (budúcnosť podnikania) so zameraním na nové trhy, nové obchodné modely, príležitosti a potenciály inovačnej kultúry v podniku, rozvoj metodických znalostí , zmeny v štruktúrach a spôsoboch práce a pod.

Trendami v oblasti Industry 4.0 sa bude zaoberať Future of Connectivity (budúcnosť konektivity),priemyselného internetu vecí (Industrial Internet of Things- IIoT), digitálnych obchodných modelov, prediktívnej údržby, strojového učenia, konektivity, interoperability a umelej inteligencie, aplikácií rozšírenej a virtuálnej reality.

Ďalšou významnou oblasťou je Future of Sustainability in Production (budúcnosť udržateľnosti vo výrobe), ktorá sa zaoberá začlenením udržateľnosti, jedného z najpálčivejších problémov súčasnosti, do plánovania investícií. V tejto oblasti sa jedná o takú výrobu, ktorá musí zahŕňať preventívne prístupy, riešenia a koncepty pre výrobu šetrnú k zdrojom a ktoré sú neutrálne voči klíme, návrh energeticky úsporných výrob atď.

Na EMO 2023 Hannover by sa malo zúčastniť 1815 vystavovateľov, pričom budú vystavovať celkovo 1914 strojov a rôznych zariadení, ktoré súvisia s priemyselnou výrobou. Súčasťou podujatia sú odborné prednášky zástupcov firiem, kde sa môžu účastníci detailnejšie dozvedieť o niektorých technických riešeniach.

Vstupenku na veľtrh EMO 2023 získate po registrácii zdarma tu

 

 

 

Details

Start:
18 septembra 2023 | 9:00
End:
23 septembra 2023 | 18:00
Website:
https://visitors.emo-hannover.de/en/?open=ticketRegistration&code=3uWHc

Venue

Hannover Fairground Messegelande, Hannover, Germany
{title}